Majstrovstvá okresu vo florbale

Dňa 26.10.2017 sa uskutočnilo okresné kolo vo florbale chlapcov na Spojenej škole, Rosinská cesta v Žiline, ktorého sa zúčastnili aj naši žiaci.

Do chlapčenskej súťaže sa prihlásilo spolu 13 družstiev stredných odborných škôl a gymnázií, ktoré boli rozdelené do štyroch skupín. Víťaz každej skupiny postúpil do  finálovej skupiny.

Našu skupinu tvorili: Gymnázium sv. Františka a Hotelová akadémia, s ktorými sme remizovali. Celkovo sme obsadili v našej skupine 2. miesto a do finálovej skupiny sme nepostúpili.

Zápasy boli veľmi vyrovnané. Každý hráč získal 10 bodov do súťaže Agrošportovec roka.

Mgr. Jozef Horka