1. ročník mikulášskeho stolnotenisového turnaja

Dňa 06.12.2017 sa uskutočnil 1. ročník školskej športovej súťaže v stolnom tenise chlapcov a dievčat. Zúčastnilo sa ho 32 chlapcov a 44 dievčat našej školy.

Žiaci boli rozdelení do dvoch skupín /chlapčenskej a dievčenskej/. Hralo sa vyraďovacím spôsobom – najskôr podľa ročníkov a potom víťazi pokračovali vo vyraďovacom pavúku.

Víťazom chlapcov sa stal Sečkár Róbert z I.MK triedy, 2. miesto obsadil Gorelčík Adam zo IV.AE a 3. miesto obsadil Oboňa Matej z II.T triedy.

V dievčenskej skupine sa na 1. mieste umiestnila Hrašková Júlia z III.K, 2. miesto obsadila Vdovičíková Romana z III.L a tretia skončila Jedináková Kristína z I.MK.

Turnaj mal dobrú atmosféru, najlepší boli odmenení diplomom a mikulášskou sladkosťou.

Mgr. Jozef Horka