Krajské kolo v aerobiku dievčat a chlapcov stredných škôl

Dňa 28. 11. 2017 sa konalo krajské kolo v aerobiku dievčat a chlapcov stredných škôl, ktorého sa zúčastnilo 42 študentiek Žilinského kraja. Našu školu reprezentovalo 10 dievčat, ktoré sme vybrali zo školského kola maratón aerobiku.

Trúchla Denisa             3.T

Smutná Katarína          2.L

Kohutiarová Bianka      4.Z

Naďová Lucia              2.L

Tomášová Alžbeta       3.K

Soldánová Denisa        2.K

Lingešová Katarna       3.T

Simonicsová Peťa        2.L

Furendová Alica           1.L

Mazúrová Barbora     1. AZ

Súťaž pozostávala zo 4 kôl po 40 minútach s 10 min. prestávkou.

1. KOLO –  A E R O B I C
  2. KOLO –  Z U M B A
  3. KOLO –  T A E – B O
  4. KOLO – D A N C E A E R O B I C

Hodnotilo sa : – držanie tela, upravenosť ( oblečenie, obuv), technika prevedenia, presné opakovanie prvkov podľa cvičiteľa, dodržanie rytmu, umelecké predvedenie, výraz tváre – showmanship.

Do celoslovenského kola postupuje 10 najlepších.

Z našich dievčat bez umiestnenia, ale v top desiatke sa umiestnila Smutná Katarína a Lingešová Katarína a krásne 3. miesto za účasti 42 cvičeniek si vybojovala prváčka Barbora Mazúrová.

Mgr. Katarína Jurkovičová