Malinovský Valentín

Dňa 15. februára 2018  sa v Malinove pri Bratislave uskutočnil okrúhli 10. ročník súťaže Malinovský Valentín.

Tohto roku sa stretlo 26 súťažiacich z 10 škôl zo Slovenska a Maďarska. Čakali ich dve Valentínske úlohy: „Kvetinová tortička zo živých kvetov“ a „Výzdoba romantického stola pre 2 osoby“.

Našu školu zastupovali dvaja študenti z III. AZ Jozef Hrabovský a z I. V Miriam Bučová.

Miriam Bučková  získala 1. miesto za stôl a celkovo skončila na 1. mieste. Jozef Hrabovský  získal za stôl 9. miesto a celkovo skončil na 14. mieste.

Ceny víťazom osobne odovzdal župan Bratislavského kraja Mgr. Juraj Droba, ktorý vyzdvihol šikovnosť žiakov.

K tomuto úspechu prispela aj možnosť  pripravovať sa v kvetinárstve Kvety Záhrada v Bytči.

Ing. Jaroslava Dudoňová