Majstrovstvá okresu vo FLORBALE žiakov SŠ

Dňa 11. 10. 2018 sme sa zúčastnili majstrovstiev okresu vo florbale chlapcov stredných škôl, ktoré sa konalo na Spojenej škole Rosinská cesta Žilina.

Vyhlasovateľ:           Ministerstvo školstva  SR  Bratislava

Usporiadateľ:           OÚ- odbor školstva  Žilina

Organizátor:             Z poverenia OÚ TJ Lokomotíva Žilina

Súťaže sa zúčastnilo 12 družstiev, družstvá boli rozdelené do štyroch skupín, naša škola hrala v skupine so SOŠ stavebnou a Bilingválnym gymnáziom.

Chlapci z našej školy zahrali pekné zápasy, ale výhra nad každým družstvom bola nad ich sily. Do finále sa neprebojovali.

Chlapci si zaslúžia pochvalu za bojovnosť, snahu aj odhodlanie nevzdať sa, aj keď  technicky boli na nižšej úrovni ako mnohí hráči, ktorý hrávajú v kluboch.

Mgr. Jozef Horka