ISIC preukaz

Študenti POZOR!!!

Od 01. 06. 2017 si môžete predlžovať ISIC preukaz pomocou známky na zľavy a môžete si predĺžiť i platnosť dopravy na prázdniny a ďalší školský rok. Postup ako na to nájdete tu:

Každý študent, ktorý si obnoví platnosť preukazu známkou ISIC 09/2018 získa už tradičnú kupónovú knižku (na školy bude distribuovaná v septembri). Navyše všetci študenti, čo si platnosť obnovia ešte v júni, budú zaradení do žrebovania o fantastické ceny.

Známky ISIC 09/2018 si budú môcť študenti/ich rodičia objednať a zaplatiť:

1. tak ako doteraz priamo na škole, známky ISIC 09/2018 však nebudete mať na škole vopred.
  1. prostredníctvom internetového obchodu, v ktorom budú môcť žiaci/ich rodičia uhradiť známky ISIC 09/2018 internet bankingom alebo platobnou kartou.

List rodičom známka na školský rok 2017/18

Preukaz žiaka ISIC/EURO<26 – JEDNA KARTA STAČÍ!

• Súčasná platnosť preukazu vyprší 30.9.2017.
  • Držitelia preukazov žiaka ISIC/EURO<26 si potrebujú zakúpiť známku ISIC 09/2017 na aktuálny školský rok a tým si zabezpečiť platnosť preukazu na študentské zľavy v kinách, v Orange, v pizzeriách a bagetériách, v McDonalds, v Subway, v Reserved, Cropp, House, Sportisimo, Justplay, na Hej.sk, v Alze, v Martinuse a Panta Rhei, v Ševte a FaxCopy, v Curaprox, na kúpaliskách, vo fitkách, v autoškolách, v Regiojete…, tiež na poistenie v Unione a pre použitie v zahraničí, napr. v múzeách atď…
  • K novej známke ISIC 09/2017 navyše žiak dostane viac ako 50 špeciálnych kupónov s rôznymi extra zľavami.
  • Bez novej známky je preukaz na tieto zľavy neplatný!
  • Známku si môžeš zakúpiť na svojej škole, alebo cez internet na objednaj-preukaz.sk.