Volley MixCup 2016

04.11.2016 počas Dňa otvorených dverí naša škola bola organizátorom 2. kola
3. ročníka
medzinárodného družobného volejbalového turnaja Volley MixCup 2016
o Putovný pohár cezhraničnej spolupráce SK – PL – ČR.

V našom družstve  nám chýbal kapitán a najlepší hráč družstva Tomáš Oberta, ktorý zo zdravotných dôvodov nemohol súťažiť. Družstvo sme doplnili o hráčov, ktorí chodia na športové hry a stále sa zlepšujú.

S Českom sme vyhrali 2:0, s Poľskom sme prehrali 0:2.Volejbalovú trofej si odnieslo družstvo Poľska

1. Poľsko
  2. Slovensko
  3. Česko

Tretie kolo bude v Poľsku a uzatvorí tento ročník. V prípade, ak by sme ho vyhrali, ešte stále môžeme získať volejbalovú trofej napäť. Budeme trénovať, aby sa nám to podarilo.

Počas turnaja si študenti oboch družobných škôl mohli pozrieť rôzne aktivity, ktoré sa konali v škole v rámci „ Dňa otvorených dverí“

Študenti našej školy za druhé miesto v 2. kole získavajú po 14 bodov do súťaže Agrošportovec roka.

dscn0552 dscn0549 dscn0543 dscn0542 dscn0539 dscn0537 dscn0534 dscn0533