Beh 17. novembra

Študenti našej školy  sa 3. novembra 2016 zúčastnili 50. jubilejného ročníka Behu 17. novembra.

Usporiadateľmi tohto bežeckého podujatia boli  Ústav telesnej výchovy Žilinskej univerzity, Academic Žilinská univerzita a Slovenská asociácia univerzitného športu v spolupráci s mestom Žilina.

Z našej školy sa behu zúčastnili žiaci – Makuková Adriána, Belianska Erika, Čertík Martin, Hreus Maroš – každý pre jednu kategóriu chlapcov a dievčat stredných škôl.

Naša úspešná bežkyňa Erika Belianska, ktorá získala tento rok už víťazstvo v cezpoľnom behu v rámci okresu a 2. miesto v krajskom kole išla jasne za svojim cieľom – zvíťaziť.

Erika ukázala, že ani v tomto behu nenašla vo svojej kategórii premožiteľku.

V tréningovom tempe pri náročných podmienkach s prehľadom zvíťazila.

V jej výkone vidieť, ako sa spája krása, štýl a skromnosť v športovom výkone. Obdivuhodný výkon aj prejav!

Erika okrem medaily a vecnej ceny si pripísala ďalších 16 bodov do súťaže Agrošportovkyňa roka.

Ostatní naši študenti za reprezentáciu a účasť na behu získavajú 10 bodov.

dscn0530 dscn0519 dscn0509 dscn0507 dscn0506 dscn0504