Vianočný svietnik 2016

Pri príležitosti blížiacich sa vianočných sviatkov sa uskutočnila dňa 19. 12. 2016 školská súťaž v aranžovaní „VIANOČNÝ SVIETNIK“ . Súťaže sa zúčastnili žiaci záhradníckeho odboru. Úlohou bolo vysadiť vianočný svietnik vhodný na vianočný stôl, ktorý zároveň spĺňa bezpečnostné predpisy. Zúčastnilo sa 12 študentov, z  I.MZ Lašútová Mária, Hargašová Barbora, II.AZ, Nechalová Monika, Sýkorová Monika, Hrabovský Jozef, Homolíková Katarína, Mikovcová Anna, III.Z Lašútová Timea, Ďuriníková Tatiana, Tamašiová Renata a IV. Z Nechala Martin, Zadňančanová Zuzana. Porota mala na výber rôzne práce s rôznou kvalitou. Hodnotené boli dve kategórie klasický svietnik a netradičný.

Klasický svietnik

1. miesto: Tamašiová Renata III.Z