Vianočný volejbalový turnaj zmiešaných družstiev chlapcov a dievčat

20. 12. 2016 sa uskutočnil vianočný volejbalový turnaj.

Turnaj sa hral na jeden vyhratý set do 15 bodov. Hralo sa 25 zápasov v 1. kole, prváci v tabuľke s prvákmi, druháci s druhákmi….z 1. kola do finále postúpili najlepší, kde vo finále hrali opäť každý s každým na 1 vyhratý set do 21 bodov.

Víťazom turnaja sa stala 2. K trieda, ktorá si obhájila prvenstvo z minulého roka, 2. miesto – 4. K, 3. miesto 3. Z a na 4. mieste 1. MZ trieda.

Víťazi sa stretli v zápase s výberom školského družstva, kde tesne prehrali a s výberom učiteľov, s ktorými si zahrali dva sety, každý do 21. Študenti tento zápas vyhrali.

Záver turnaja si prišlo pozrieť aj vedenie školy. Pán riaditeľ odovzdal  ceny víťazným družstvám a pán zástupca bol koučom víťazného družstva, keď hrali s učiteľmi.

Počas turnaja bola v telocvični dobrá športová nálada, ktorá signalizuje príchod Vianoc.

Všetci sa už tešíme….

Katarína Jurkovičová