Vyučovanie exkurznou formou – Hričovský hrad

Dňa 6. 9. 2019 sa žiaci 3. A triedy – odbor Agropodnikanie- agroturistika zúčastnili  vyučovania exkurznou formou na Hričovský hrad v rámci predmetu Podnikanie v cestovnom ruchu a témy Komunikácia s partnerskou školou.

Pripravujeme dvojdňový program pre žiakov partnerskej školy v Bardejove a v rámci predmetu spoznávame vybrané pamiatky Severopovažského regiónu.

Počasie bolo super ako stvorené na turistiku, trasa v prvej časti mierna, v druhej trochu náročnejšia. Odmenou za výstup bol nádherný výhľad a dozvedeli sme sa veľa zaujímavých informácií o histórii hradu. Rozhodli sme sa zaradiť výstup na Hričovský hrad do programu ako jednu z ponúk.

žiaci 3. A Agroturistika