Európsky týždeň športu – 3. ročník maratón aerobiku

Dňa 8.10.2019 sme  po tretí  krát v rámci Európskeho týždňa športu zorganizovali  maratón aerobic.

Našu školu sme prihlásili na mapu športových podujatí v rámci celého Slovenska.

Maratónu sa zúčastnilo 92 študentiek, z toho boli 8. chlapci a 4 z študentky zo Spojenej školy – Rosinská. Pozvali sme certifikované inštruktorky zumby, aerobiku, pilatesu a body worku

Cvičilo sa 3 x 45 minút, potom bola 15 min prestávka na doplnenie pitného režimu a oddych.

Študentky bojovali o pohár riaditeľa našej školy a postup do krajského kola. Pán riaditeľ na záver odovzdal pohár a diplom najlepšej fitneske Starekovej Natálii zo Spojenej školy Rosinská.  Získala najviac bodov  – 126 b. Pri hodnotení v porote sa vystriedalo 15 hodnotiteľov – inštruktorky aj učitelia.

10 najlepších dievčat z našej školy postupuje do krajského kola.

Sú to:

Celeríková –                  83 b – 2. miesto – Spojená škola

Martinčeková  4.K          73b, – 3. miesto

Obertová                      60 b

Bruková                        47 b – Spojená škola

Mazúrová 3.AZ             43 b

Žilčáková                      39 b

Furendová 3.L               35 b

Šubertová                     34 b

Veverková 1.AT            33 b

Pinčíková 2. AT             28 b

Režabková 2. AT           20 b

Kadáčová                     13 b

Tutka Fabian – najlepší z chlapcov,

Všetky dievčatá si zapisujú po 25 bodov do súťaže agrošportovkyňa roka.