Celoslovenské kolo v aerobiku dievčat a chlapcov stredných škôl

Dňa 10. 2. 2020 sa uskutočnilo celoslovenské kolo v aerobiku dievčat a chlapcov stredných škôl. Našu školu reprezentovali dievčatá: Martinčeková Martina zo 4. K a Mazúrová Barbora  z 3. AZ, ktoré postúpili v prvej desiatke z krajského kola v aerobiku.

Súťaž pozostávala z 5 kôl po 40 minútach s 10 min. prestávkou.

9,30               1. kolo             basic aerobic

10,20              2. kolo             piloxing

11,10               3. kolo             salsation

12,00               4. kolo             zumba

12,50               5. kolo             Yoga Aysii

Hodnotilo sa: držanie tela, upravenosť (oblečenie, obuv), technika prevedenia, presné opakovanie prvkov podľa cvičiteľa, dodržanie rytmu, umelecké predvedenie, výraz tváre – showmanship.

Súťaž bola kondične veľmi náročná, dievčatá vydržali všetkých 5 blokov, zvládli to na jednotku. Do umiestnenia medzi nejlepších sa však nedostali.

Napriek tomu si dievčatá zaslúžia veľkú pochvalu za výbornú reprezentáciu našej školy v rámci celoslovenského finále.

Obe dievčatá získavajú po 40 bodov do Agrošportovkyňa roka.

Zapísala: Mgr. Jurkovičová Katarína