Aktuálne informácie k maturitným skúškam i absolventským skúškam

Maturitná skúška

Minister školstva, vedy, výskumu a športu SR ruší externú časť a písomnú formu internej časti maturitnej skúšky v školskom roku 2019/2020, a to riadny i náhradný termín.

Zároveň vydáva nasledovné Rozhodnutie o termínoch a organizácii internej časti maturitnej skúšky v čase mimoriadnej situácie v školskom roku 2019/2020.

Absolventská skúška, záverečná skúška, záverečná pomaturitná skúška a celkové zhodnotenie manuálnych zručností

Minister školstva, vedy, výskumu a športu SR vydáva nasledovné Rozhodnutie o termínoch a organizácii absolventskej skúšky, záverečnej skúšky, záverečnej pomaturitnej skúšky a celkového zhodnotenia manuálnych zručností v čase mimoriadnej situácie v školskom roku 2019/2020.