Prijímacie konanie 2020/2021, dôležité informácie k nástupu

Prvý termín prijímacieho konania bol dňom 25. mája 2020 ukončený. Výsledky prijatia/neprijatia boli zasielané Edupage alebo e-mailom alebo poštou (v tomto poradí).

Prosím, aby ste sa prihlásili na svoje Edupage zo základnej školy, a v prípade záujmu potvrdili, alebo nepotvrdili záväzné prihlásenie. Spolu s potvrdením záujmu nám zašlite Záväzné potvrdenie o nastúpení – nenastúpení na štúdium

Ak ste neprijatý, obdobným spôsobom nám môžete zaslať odvolanie. Ak ste si vybrali formu odvolania cez EDupage, šetríte nám čas aj peniaze. Ak zvolíte iný spôsob (e-mail, pošta) zaevidujeme Vaše odvolanie do Edupage. PROSÍME VÁS, NEPOSIELAJTE ODVOLANIE VIACERÝMI SPOSOBMI.

Prosíme prijatých žiakov (iba tých, ktorí k nám nastupujú), aby  vypísali evidenčný list žiaka na odbor, kde sa záväzne prihlásili. Odovzdať ho môžete e-mailom na sekretariat@spospredza.edu.sk, poštou alebo osobne.  Evidenčný list žiaka.

Naša škola poskytuje žiakom ISIC preukaz. Bližšie informácie o preukaze ISIC TU alebo na stránke www.isic.sk. Ak prijatý žiak má záujem o preukaz, vypíše si Žiadosť o vydanie ISIC  a doručí na SŠ spolu s 20 € do 15. 07. 2020. Preukaz si vyzdvihne v prvý deň nového školského roka u triednej učiteľky.

Žiadosť o vydanie ISIC

Žiaci, ktorí potrebujú byť ubytovaní na školskom internáte majú v Žiline nasledujúce 2 možnosti:

prihláška Školský internát pri Spojenej škole na Rosinskej ceste v Žiline

prihláška__Školský internát pri Strednej odbornej škole stavebnej, Tulipánová 2, 011 62 Žilina

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *