Školská jedáleň

Školská jedáleň je súčasťou Strednej odbornej školy poľnohospodárstva a služieb na vidieku v Žiline.

Oznam! od 07. 10. 2019 je zmena jedálneho lístka z dôvodu dlhodobej práceneschopnosti zamestnankyne. Jedálny lístok bude upravený.

Vedúca školskej jedálne: p. Monika Jurovatá

Tel. kontakt: 0902 725 286 alebo 421/723 23 65 kl. 25

Prihlasovanie stravníkov pre šk. rok 2019/20

Na stravovanie do školskej jedálne sa môžete prihlásiť :

• osobne v školskej jedálni

Zápisný_lístok_jedáleň_šk. rok 2019/20

Cena stravného lístka pre:

• žiaka – 1, 40 €  = 1,33 stravné + 0,07 režijné náklady
  • cudzieho stravníka – 2,36 € = 1,33 stravné + 1,03 režijné náklady
  • zamestnanca – 0,76 €

Čas výdaja obedov:

11.00 – 13.30 h

Odhlásenie stravného lístka:

Evidencia výdaja stravy je realizovaná výdajným terminálom pri výdajnom okienku.

V prípade neprítomnosti študenta na výchovno-vzdelávacom procese v škole, alebo jeho ochorenia, je povinnosťou zákonného zástupcu/žiaka odhlásiť sa zo stravy v určenom čase a to deň vopred do 14.00 h.

Ak nebude študent v prvý deň neprítomnosti v škole odhlásený, môže si obed vyzdvihnúť do obedára.

Preplatky za obedy budú evidované na čipe a platiteľ si sám reguluje výšku stravného počas školského roka prostredníctvom stránky EDUPAGE.

Preplatok za obed sa stravníkovi prevedie na nasledujúci školský rok.

V prípade, že žiak ukončí štúdium, preplatky budú zaslané na číslo účtu na konci školského roka.

Obedy do obedárov:

Do prinesených obedárov vydávame obed pri okienku, to je hlavné jedlo a aj polievku. Stáli stravníci nosia obedáre deň vopred alebo ráno. Ostatným stravníkom vydávame obedy do obedárov v neprítomnosti žiakov, to je 11.00 – 12.05 h a 12.35 – 13.30 h.

Strata stravných lístkov

Náhrada pri strate stravných lístkov sa neposkytuje. Za nevyzdvihnutý obed sa finančná náhrada neposkytuje.