Vyučujúci: |
Dudoňová (8), Jurkovičová (5..6), Kruželová (6..8), Martáková, Mičurová (3..4), Némethová, Pechancová (7..8), Podoláková (2..8), Rovňaniková |
Trieda |
Hodina |
Chýbajúci |
Predmet |
Učebňa |
Náhradná učebňa |
Zastupujúci |
Poznámka |
Poznámka pre vyučujúceho |
Značka |
1. K |
5 |
Podoláková |
APC cv |
U-CHEM |
Štalmachová |
Zmena ANJ |
|||
6 |
Podoláková |
APC cv |
U-CHEM |
..... |
Odpadá |
||||
1. P |
3 |
Rovňaniková |
SJL |
Raždíková |
Zmena CHE |
||||
1. Z |
2 |
Podoláková |
APC cv |
U-CHEM |
Belová |
Zmena NPR |
|||
2. A, 2. Z |
6 |
Rovňaniková |
SJL |
Višňovská |
Zmena OBN, OĽP |
||||
2. K |
7 |
Kruželová |
ABE cv |
U-BIO |
Višňovská |
Zmena OBN,celá 2.K, OĽP |
|||
8 |
Kruželová |
ABE cv |
U-BIO |
..... |
Odpadá |
||||
2. L |
5 |
Jurkovičová |
TSVd |
U-TEL1 |
U-TEL2 |
Horka |
Spojiť s TSVd 2. L |
||
2. T |
6 |
Jurkovičová |
TSVd |
U-TEL1 |
Kundrátová |
Zmena SLK |
Miesto 7. v. h. |
||
2. V |
6 |
Némethová |
ECR cv |
Bazelidesová |
Zmena ANJ |
Miesto 7. v. h. |
|||
3. L |
1 |
Martáková |
PXU |
Barnišinová |
Zmena LAB |
||||
2 |
Martáková |
PXU |
Barnišinová |
Zmena LAB |
|||||
3 |
Martáková |
PXU |
Barnišinová |
Zmena LAB |
|||||
4 |
Martáková |
PXU |
Barnišinová |
Zmena LAB |
|||||
5 |
Martáková |
PXU |
Lazar |
Zmena HZTcv |
|||||
6 |
Martáková |
PXU |
Lazar |
Zmena HZTcv |
|||||
7 |
Martáková |
PXU |
..... |
Odpadá |
|||||
3. T |
1 |
Rovňaniková |
SJL |
Gilániová |
Zmena TSF |
||||
3 |
Mičurová |
EKO |
Trnovec |
Zmena DOV |
|||||
4. A |
5 |
Némethová |
SPC |
..... |
Odpadá |
||||
7 |
Némethová |
KUS |
..... |
Odpadá |
|||||
4. L |
5 |
Rovňaniková |
SJL |
Kundrátová |
Zmena EPO |
||||
4. T |
8 |
Pechancová |
NEJ II. |
U-NEJ |
..... |
odučí sa ako 0. v. h. |
|||
4. Z |
8 |
Dudoňová |
KVE |
U-ZAH |
..... |
Odpadá |
Miesto dozoru |
Čas dozoru |
Od |
Do |
Dozorujúci |
Poznámka |
Značka |
Areál školy |
op |
12:05 |
12:35 |
Bertová |
||
1. poschodie |
pr |
10:00 |
12:35 |
Kundrátová |
||
2. poschodie |
pr |
10:00 |
12:35 |
Vagnerová |
||
Školská jedáleň |
op |
12:05 |
12:35 |
Barnišinová |
||
3. poschodie |
pr |
10:00 |
12:35 |
Uhliariková |
Zmena v rozvrhu: 2.M - HZT cv (vyuč. Ing. Š. Hoferica) - odpadá 7. v. h. (miesto 5.12.2018) 4. T - NEJ II (vyuč. Ing. Z. Pechancová) - odučí sa ako 0. v. h. (miesto 8. v. h) Olypiáda ľudských práv (šk. kolo) v 2.AZ, výber žiakov, po 3. v. h. zodp. pedagóg: Mgr. D. Višňovská vyučovanie exkurznou formou 1.L (1. skupina) - ADK, 7. - 8. v. h. vyučujúca: PaedDr. S. Ondrejková Vianočná návšteva v domove dôchodcov výber žiakov, po 6. v. h. zodp. pedagóg: Ing. Z. Pechancová |
12.12.2018 10:17 | generované programom Zastupovanie 6 Redlu © RNDr.Červený www.cerveny.sk |