Skvelý výsledok v cezpoľnom behu

29. 09. 2016 sa konalo okresné kolo v cezpoľnom behu mladších a starších žiakov a žiačok. Z našej školy sa ho zúčastnili 3 dievčatá a 3 chlapci. V kategórii starších žiačok sme mali silné „želiezko v ohni“. Minulý rok túto kategóriu vyhrala naša žiačka Erika Belianska a s podobným cieľom nastúpila na štart aj tento rok.

Svoju úlohu favoritky dokázala už v prvom kole, kde súperky nechala ďaleko za sebou.

Nádherným výkonom ukázala, že v rámci okresu nemá súperku. Uvidíme, ako sa jej bude dariť v krajskom kole, ktoré sa bude konať 04. 10. 2016 v Liptovskom Mikuláši.dsc_0131