„Škola bez hraníc“ – Volley mix cup 2017

Dňa 28. 03. 2017 sa uskutočnil na našej škole 4. ročník medzinárodného volejbalového turnaja medzi školami SOŠPaSV, Žilina, Albrechtova střední škola Český Těšín, Zespok Szkół Przyrodzniczo –  Technicznych w Międzyświeciu.

Turnaj bol pokračovaním družobných stykov, ktorý poriadame striedavo na jednotlivých školách  v rámci projektu „Škola bez hraníc“.  Za každú školu súťažili zmiešané volejbalové družstvá.

4. ročník volejbalového turnaja vyhrala naša škola. Diplomy a pohár odovzdal riaditeľ našej školy Ing. Ľubomír Schvarc, ktorý sa všetkým poďakoval za reprezentáciu svojich škôl.

Ďalší ročník sa uskutoční v Českom Tešíne. Od 4. ročníka sa stretnutia budú organizovať len raz ročne, vždy v inej škole.

Žiaci našej školy si pripisujú po 25 bodov do súťaže Agrošportovec roka .