Oceňovanie pedagogických zamestnancov na Žilinskom samosprávnom kraji

10. apríla 2017 Žilinský samosprávny kraj oceňoval pedagogických zamestnancov stredných škôl vo svojej pôsobnosti. Medzi ocenenými bola aj pani  Ing. Veronika Gáboríková, ktorá je zamestnaná na našej škole od septembra 2010. Od začiatku pôsobenia na škole aktívne spolupracuje s kolegami, vedením i so žiakmi.

Spolu so žiakmi sa pravidelne zúčastňuje výstavy Mladý tvorca, kde v roku 2016 získali významnú cenu Slovenskej agentúry pre cestovný ruch v kategórii „TOP turistická destinácia Slovenska.“ So študentskými spoločnosťami sa zúčastňuje veľtrhov a celoslovenských súťaží. V minulom roku získali 1. miesto v celoštátnej súťaži „Vitajte v našom regióne,“ 1. miesto v celonárodnej súťaži JA veľtrh podnikateľských talentov.

Pre žiakov organizačne zabezpečuje sprievodcovský kurz.

Blahoželáme jej k úspechom  a do ďalšej práce jej želáme hlavne veľa zdravia, tvorivých nápadov, aktívnych žiakov a pedagogického elánu.