Veľká noc v Pruskom

Dňa 6. apríla 2017  sa v Pruskom uskutočnil 5. ročník súťaže Veľká noc v Pruskom.

Tohto roku sa stretlo 19 súťažiacich zo 7 škôl zo Slovenska a Českej republiky. Čakali ich 3 veľkonočné úlohy: „Jarná kytica,“ „Veľkonočný skupinový aranžmán“ a  „Jarný veniec na dvere“.

Našu školu zastupovali traja študenti z II. AZ triedy Monika Nechalová a Jozef Hrabovský a  zo IV. Z Miriam Bučová.

Miriam Bučková  získala 1. miesto za venček a celkovo skončila na 5. mieste, tiež získala cenu časopisu Floristika. Monika Nechalová  celkovo skončila na 17. mieste a Jozef Hrabovský celkovo skončil na 9. mieste.

Ďakujeme za reprezentáciu školy

Ing. Jarmila Dudoňová