Súťaž Vianočné inšpirácie

Dňa 14. decembra 2017  sa v Košiciach uskutočnil 8. ročník súťaže VIANOČNÉ INŠPIRÁCIE.

Tento rok sa stretlo 27 súťažiacich zo 7 škôl zo Slovenska a 1 z Rumunska. Čakali ich 3 úlohy: „Vianočný svietnik“ – typický prvok Vianoc, „Rozprávkové Vianoce“ a „Zimná záhrada v sklenenej nádobe“.

Našu školu zastupovali tri študentky z III.AZ triedy Monika Nechalová, z I.V Miriam Bučková a Dominika Adamusíková

Miriam Bučková  získala 3. miesto za prvú a druhú úlohu a celkovo skončila na 3. mieste. Monika Nechalová celkovo skončila na 5. mieste a Dominika Adamusíková celkovo na 6. mieste. Ako tím sa študentky našej školy umiestnili na  2. mieste.

K tomuto úspechu prispela aj možnosť  pripravovať sa v kvetinárstve Kvety Záhrada v Bytči. Touto cestou by sme sa chceli veľmi poďakovať jej majiteľovi, pánovi Karolovi Slocíkovi.

Ing. Jarmila Dudoňová