Výsledky prijímacích skúšok po I. kole

Výsledky prijímacích pohovorov – dátum zápisu

Výsledky prijímacích skúšok pre školský rok 2018/19 konané 14. a 17. mája 2018:

Výsledky_prijímacích pohovorov študijný odbor veterinárne zdravotníctvo a hygiena

Výsledky prijímacích pohovorov študijný odbor manažment regionálneho cestovného ruchu

Výsledky prijímacích pohovorov študijný odbor agropodnikanie, kynológia

Výsledky prijímacích pohovorov študijný odbor agropodnikanie, poľnohospodársky manažment

Výsledky prijímacích pohovorov študijný odbor potravinárstvo

Výsledky prijímacích pohovorov študijný odbor agropodnikanie, agroturistika

Výsledky prijímacích pohovorov študijný odbor záhradníctvo, sadovnícka a krajinárska tvorba

Všetkým uchádzačom o prijatie bude zaslané rozhodnutie o prijatí, respektíve o neprijatí. Zápis prijatých uchádzačov sa uskutoční 23. mája 2018 v čase od 8.00 – 16.00 h.

Na zápis musíte mať zápisný lístok, ktorý vydáva základná škola, vypísanú návratku a ak prejavíte záujem o preukaz študenta ISIC, tak vypísanú žiadosť o jeho vydanie a 20 €.

Internát naša škola nemá, ale žiaci majú možnosť využiť internáty stredných škôl v Žiline (Internát pri Strednej zdravotníckej škole na Hlbokej ceste, Internát pri Strednej odbornej škola stavebnej na Tulipánovej ulici a Internát Spojenej školy na Rosinskej ceste 4)

Prihláška na ubytovanie SOŠs Tulipánová, Žilina