Maratón AEROBIC o pohár riaditeľa školy

Maratón aerobic žiačok a žiakov stredných škôl o pohár riaditeľa školy v rámci Európskeho týždňa športu

27.9.2018 sme už po druhý krát v rámci Európskeho týždňa športu zorganizovali 4 hodinový maratón aerobic.

Našu školu sme prihlásili na mapu športových podujatí v rámci celého Slovenska.

Maratónu sa zúčastnilo 70 študentiek našej školy a 5 z Obchodnej akadémie, Veľká okružná,Žilina.

Pozvali sme 4 certifikované inštruktorky zumby, aerobiku, pilatesu a body worku

Cvičilo sa 45 minút, potom bola 15 min prestávka na doplnenie pitného režimu a oddych.

Dievčatá a 3 chlapci mohli kedykoľvek zo súťaže odstúpiť, pokiaľ by sa necítili dobre. Dve tretiny dievčat aj chlapci vydržali až do konca.

Študentky súťažili o pohár riaditeľa našej školy a postup do krajského kola.

Pán riaditeľ na záver odovzdal pohár najlepšej našej fitnesske Mirke Mravcovej zo 4.L pohár a prvú cenu. Získala najviac bodov  – 85. Pri hodnotení v porote sa vystriedalo 10 hodnotiteľov – inštruktorky, učitelia ale aj žiaci.

10 najlepších dievčat postupuje do krajského kola.

Sú to:

Mravcova Miriam -4.L

Zelinová Valéria – 4.L

Smutná katarína 3.L

Mazúrová Barbora – 2.AZ

Furendová Alica -4.L

Salingerová – 3.L

Ozaniaková rebeka – 3.L

Pastiriková – 1.MZ

Žilčáková – 1.MZ

Všetky dievčatá si zapisujú po 20 bodov do súťaže agrošportovkyňa roka.

Mgr. Katarína Jurkovičová