Plážový volejbal

Oblastná súťaž v plážovom volejbale dievčat stredných škôl.

Stredná zdravotnícka škola usporiadala dňa 25.9.2018 oblastnú súťaž v plážovom volejbale dievčat

Do súťaže sa prihlásilo 8 volejbalových družstev.

Plážové ihrisko sme nemohli použiť, pretože bolo chladné daždivé počasie.

Organizátor turnaja SZŠ v zastúpení p.Bučku nás požiadal, aby sme poskytli našu telocvičnu, študentov rozdelil do dvoch skupín, v ktorých si hráči zahrali zápasy každý s každým.

Našu školu reprezentovali:

Oravcová Dorota 4.T
Zemenčíková Tatiana 4.L
Bednáriková Diana 1.AT
Tomášová Alžbeta 4.K

My sme hrali na domácej pôde. V skupine sme hrali dobre, žiačky Zemenčíková a Oravcová postúpili v skupine ako druhé do semifinále o tretie miesto. V zápase o 3. miesto sme sa stretli s Gymnáziom sv. Františka, s ktorým sme nakoniec prehrali a umiestnili sa na 4. mieste.

Tento turnaj bol pre naše dievčatá  aj prípravou na nadchádzajúci ročník nášho družobného turnaja „ Volley mix cup 2018-19“.

Žiaci si za reprezentáciu školy pripisujú 20 bodov do súťaže Agrošportovec roka 2018/2019

Mgr. Jurkovičová Katarína