Okresné kolo v bedmintone dievčat a chlapcov stredných škôl

Dňa 26. 10. 2018 sme  sa zúčastnili okresného kola v bedmintone  dievčat a chlapcov,  ktoré sa  hralo na ZŠ Mladosti na Hájiku.

Dievčatá boli v skupine 8 stredných škôl a chlapci 6 stredných škôl žilinského okresu. Dievčatá boli rozdelené losom do dvoch štvorčlenných skupín, chlapci do dvoch trojčlenných skupín.

Dievčatá nepostúpili do finálových bojov. Za našu školu nastúpila Natália Novotna 3. L, Adriána Makuková 3. L, Miroslava Mravcová 4. L.

Chlapci boli rozdelení do dvoch trojčlenných skupín. Prvé dva zápasy vyhrali a postúpili do finále. Vo finále sa stretli s chlapcami z Varšavskej školy. V ich tíme boli kluboví hráči, jeden na 8. mieste v rebríčku slovenských bedmintonistov. Vyhrať bolo nad ich sily, ale ukázali vo finále veľkú bojovnosť. Po prehre s víťazom turnaja sme sa tešili z vynikajúceho 2. miesta. Patrí im veľká gratulácia…

Všetci si pripisujú po 20 bodov do Agrošportovec roka, Martin Pucko a Róbert Sečkár za skvelý výkon 40 bodov.

Dievčatá: Valéria Várošová, Natália Novotná                Naša bronzová dvojka:

Náhradníci : Vrždak Andrej, Zemenčíková Tatiana       Róbert Sečkár ,Martin Pucko