Veľtrh cestovného ruchu v Bratislave

My, žiaci 3. T triedy, sme sa dňa 25. januára vybrali s pani profesorkou Boocovou na veľtrh cestovného ruchu v Bratislave.

Cestovali sme vlakom, kde sme si pre istotu kúpili lístky aj miestenky dopredu, keďže bol piatok.

Výstava sa konala v bratislavskej Inchebe a vstupný poplatok bol 5€. Mali sme možnosť pozrieť si rôzne výstavy, všimnúť si propagáciu väčších firiem, prípadne sa inšpirovať ich nápadmi, ktoré môžeme neskôr použiť pre naše študentské spoločnosti.

Vystavovatelia mali pre nás pripravené rôzne súťaže, ochutnávky a propagačné materiály. V stánku, ktorý propagoval Terchovú sme si všimli známu tvár zo školy, študentku vyššieho odborného štúdia Majku a tá nás ponúkla výbornými korbáčikmi.

Celkový dojem bol príjemný, videli sme množstvo nových vecí, zapojili sme sa do viacerých súťaží a odchádzali sme s novými skúsenosťami a zážitkami.