Spolupráca našej školy a Ústavu celoživotného vzdelávania na Žilinskej univerzite

V rámci letnej školy študentov tretieho veku bolo u nás dňa 24. 6. 2019 prvé stretnutie pod vedením Ing. Dudoňovej. Zúčastnení sa oboznámili s priestormi našej školy, odbornými učebňami, praktickými pracoviskami a ich vybavením.

Cieľom tohto stretnutia bolo vyvolať záujem o ďalšie vzdelávanie u staršej generácie pri získavaní nových odborných zručností. Prednáška bola zameraná na založenie a udržiavanie skleníka, na navrhovanie záhrad, zberu, sušeniu, úprave a používaniu liečivých rastlín.

Atmosféra bola výborná a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.